KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374575
nr 1337 4575
Oidentifierad konstnär. Signerad, söderört. Signerad. Olja på duk, 44x53 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:32:22
13/7 15:45:29
150 kr
13/7 18:04:50